Niska cijena Čarape za skijanje kupovne,2022. Prva turneja gradskog biciklističkog natjecanja u Lhasi

2022. Prva turneja gradskog biciklističkog natjecanja u Lhasi

2022-07-30 05:20

sports socks

Dana 23. srpnja 2022., prvo biciklističko natjecanje oko Lhase uspješno je održano u Lhasi,"Sunlight City". U manifestaciji je sudjelovalo više od 300 biciklista iz cijele zemlje koji su ostavili svoje tragove na snježnom platou.

Turnir grada Lhase domaćin je Kineskog biciklističkog saveza, Općinske narodne vlade Lhase i Sportskog ureda Tibetske autonomne regije, a provodi ga Gradski sportski ured Lhase. Natjecanje je bilo organizirano u tri skupine: cestovni biciklizam muška elitna skupina, brdski biciklizam muška otvorena skupina i brdski biciklizam ženska otvorena skupina s kilometražom od 72,3 kilometra.

outdoor socks

Ujutro u 9:30 igrači tri skupine krenut će na svoje vlakove u razmaku od 10 minuta redom. Hou Dongyi, Sun Xiaolong i Hu Zhichao iz CCN-Ruibao China Teama poveli su u muškom elitnom natjecanju cestovnog biciklizma, koji je zauzeo prva tri mjesta u ovoj skupini. Domaći vozač Solang osvojio je četvrto mjesto u skupini. Također je prvoplasirani u regionalnoj skupini muške elitne skupine cestovnog biciklizma. Dhondup Tsering i Shentu Hongji zauzeli su drugo i treće mjesto u regionalnoj skupini.

Prvak otvorene skupine u brdskom biciklizmu za muškarce osvojio je"Brat Tibet"Zaton, te njegovi suigrači Jiangcun Luobu i Gong Qiuluozhuo osvojili su drugo i treće mjesto u natjecateljskom dijelu ove skupine.

U ženskoj brdsko biciklističkoj otvorenoj skupini Gao Yanjiao iz Yunnana pobijedila je He Yan i Song Hanbing i osvojila prvo mjesto u skupini. Tenzin Zhuoga, Baima Yangji i Su Yue osvojili su prva tri u distriktnoj skupini.

Prvo biciklističko natjecanje Tour of Lhasa City uspješno je završilo. Natjecanje je pružilo više od 300 natjecatelja izvrsnu priliku da cijene krajolik visoravni Lhasa; entuzijasti bicikla iz cijele zemlje također su iskusili uzbudljivo i intenzivno natjecanje oko grada Lhase i prekrasan krajolik s obje strane rijeke Lhasa putem prijenosa natjecanja uživo.

cycling socks

U budućnosti će Tour of Lhasa City Cycling Competition također sveobuhvatno unaprijediti razinu događaja, poboljšati kvalitetu staze i proširiti razmjer događaja, pružajući platformu za profesionalne bicikliste i bicikliste da se natječu na istom terenu , stvarajući brend sportskih događanja s tibetanskim obilježjima i stvarajući novo doba. Ubrzati promociju"važne svjetske turističke destinacije"ubrizgati novi poticaj.

Beijing Risheng Socks Co., Ltd. je profesionalac tvornica čarapa WHO opskrba sportskim čarapama (čarapa od frotira), uključujući čarape za hodanjelovačke čarapečarape za trčanje (ljetna čarapa za trčanje)biciklističke čarape (biciklistička čarapa)trekking čarape, kao i funkcionalne čarapekompresijske čarapezdrave čarape. Ovaj proizvođač čarapa posebno opskrba zimske sportske čarape Kao zimske čarape za trčanje (zimska čarapa za trčanje)dvoslojne čarape za trčanjepodstavljene skijaške čarapeširoke teleće skijaške čarapezimske biciklističke čarape (tvornica zimskih biciklističkih čarapa), čarape za ribolov na ledu (tvornica čarapa za ribolov na ledu). To je profesionalno kvalificirana tvornica podstavljenih skijaških čarapa, tvornica čarapa za ribolov na ledu i tvornica zimskih biciklističkih čarapa.

Dobiti najnoviju cijenu? Odgovorit ćemo u najkraćem mogućem roku (u roku od 12 sati)