Niska cijena Čarape za skijanje kupovne,Pekinški polumaraton 2023. uspješno je održan

Pekinški polumaraton 2023. uspješno je održan

2023-04-18 05:20

double layer running socks factory

Nakon žestoke konkurencije, u muškoj skupini, kenijski atletičar BRIAN KWEMOI KIRUI osvojio je prvenstvo za 59:37 sekundi, Yang Kegu osvojio je drugo mjesto za 1 sat, 03:41 sekunde, a Peng Jianhua osvojio je treće mjesto za 1 sat, 05. :08 sekundi.

marathon running socks

U ženskoj skupini Liu Min je osvojila prvenstvo za 1 sat, 11 minuta i 07 sekundi, Xia Yuyu je osvojila drugo mjesto za 1 sat, 13 minuta i 14 sekundi, a Xu Bingjie osvojila je treće mjesto za 1 sat, 13 minuta i 35 sekundi.

Dvoslojne čarape za trčanje protiv žuljeva

running socks manufacturer

2023. obilježava se 67. obljetnica osnivanja Pekinškog međunarodnog festivala trčanja na duge staze. Godine 1956. utemeljena je Beijing Victory Cup Round the City Race, koja je u to vrijeme bila najveća masovna dugoprugaška utrka u Kini. Sljedeće godine preimenovana je u Beijing Spring Festival Round the City Race. Nakon toga se opseg natjecanja postupno širio, a organizacija i trasa natjecanja višestruko su se mijenjale. Godine 2007. službeno je preimenovan u Beijing International Long Distance Running Festival. 2016. godine natjecanje je unapređeno u polumaraton.

Od početka registracije 15. ožujka više od 50 000 ljudi iz 27 zemalja i regija poput Kine, Francuske i Brazila sudjelovalo je u procesu registracije. Među njima je 74% igrača, a 26% igračica.

Od 13. travnja do dana natjecanja, organizacijski odbor je postavio prostor za promociju brenda sponzora i izložbene aktivnosti te prostor za korporativne izlagače na južnoj strani ciljne linije. Osim sponzora događaja, također smo pozvali visokokvalitetna poduzeća u gradu i poduzeća za upravljanje sportskom industrijom da aktivno sudjeluju, pružajući prikladne metode potrošnje za veliki broj sudionika, promičući integrirani razvoj"sport+konzumacija", organski spajajući sportska događanja s komercijalnim aktivnostima i dodatno stimulirajući potencijal nacionalne sportske potrošnje.