Niska cijena Čarape za skijanje kupovne,Najjači novak u KINESKOM BASEBOL SAVEZU

Najjači novak u KINESKOM BASEBOL SAVEZU

2023-03-11 05:20

sports socks

Navečer 9. ožujka, u trećoj redovnoj sezoniKINESKI BEZBOLSKI SAVEZ, utakmica između Nanjing Tongxija i Zhejiang East Sunshinea bila je vrlo uzbudljiva! Dvije ekipe borile su se tri i pol sata. Nakon tri produžetka, Nanjing je konačno pobijedio svoje protivnike na stadionu Mount Wutai sa 135-131 košem. Među njima, Lin Wei, 19-godišnji mladi igrač Tongxi momčadi, postigao je 39 koševa u utakmici, što se može reći kao apoteoza prve bitke!

basketball socks

S 1 minutom i 22 sekunde do kraja četvrte četvrtine utakmice, momčadi Tongxi trebalo je 12 sekundi za napad. Lin Wei pogodio je tricu, a potom je Lin Wei pogodio još jednu tricu 48,3 sekunde prije kraja. Peterson, strani igrač Tongxija, pogodio je gotovo izjednačen šut za tri poena u zadnjih 2,6 sekundi. Naposljetku, dvije strane 89-89 u regularnom vremenu i ušlo se u produžetke.

Risheng socks

U produžecima je to gotovo u potpunosti bila osobna izvedba Lin Weija. U petominutnom produžetku Lin Wei je ubacio četiri trice i postigao 14 poena iz dva slobodna bacanja. Pogotovo u posljednjoj minuti, od 32,7 sekundi prije kraja do 14,5 sekundi, u kratkom razdoblju od 18,2 sekunde, Lin Wei je na nadnaravan način pogodio 3 trice i čudesno pomogao Tongxiju da remizira sEast Sunshine opet.

Uz dvije trice u posljednjem trenutku četvrte četvrtine, Lin Wei je pogodio šest trica i zabio 20 poena u manje od šest minuta. Svi navijači na stadionu Mount Wutai su vikali"MVP!"za Lin Wei!"! Podsjeća ljude na sjećanje na vrijeme Tracy McGrady.

Na kraju, igra traje tri dodatna sata. Lin Wei je postigao najviše 39 koševa, a šut za tri poena bio je 6 od 7. Moram reći da je Lin Wei odigrao superzvijezdu u ovoj utakmici. Trenutno Lin Wei ima samo 19 godina, a budućnost je neograničena!

Beijing Risheng čarape bit će najprodavanije sportske čarape (frotirna čarapa), uključujući čarape za hodanjelovačke čarapečarape za trčanje (ljetna čarapa za trčanje)biciklističke čarape (biciklistička čarapa)trekking čarape, kao i funkcionalne čarapekompresijske čarapezdrave čarape. Ovaj proizvođač čarapa posebno opskrba zimske sportske čarape Kao zimske čarape za trčanje (zimska čarapa za trčanje)dvoslojne čarape za trčanjepodstavljene skijaške čarapeširoke teleće skijaške čarapezimske biciklističke čarape (tvornica zimskih biciklističkih čarapa), čarape za ribolov na ledu (tvornica čarapa za ribolov na ledu). To je profesionalno kvalificirana tvornica podstavljenih skijaških čarapa, tvornica čarapa za ribolov na ledu i tvornica zimskih biciklističkih čarapa.

Dobiti najnoviju cijenu? Odgovorit ćemo u najkraćem mogućem roku (u roku od 12 sati)